Archiwum kategorii: 2018

2018

Najważniejsze wydarzenia

08.02.2018 – Polanica Zdrój, Specjalistyczne Centrum Medyczne, Oddział Paliatywny
11.02.2018 – Brzeg, Zamek Piastów Śląskich
03.03.2018 – Sianów, Centrum Kultury
08.03.2018 – Serock, Centrum Kultury
09.03.2018 – Strzegom, Centrum Kultury
10.03.2018 – Kudowa Zdrój, Teatr Zdrojowy

11.03.2018 – Chęciny, Hala „Pod Basztami”
15.03.2018 – Szczecin, Szczecińska Agencja Artystyczna

20.03.2018 – Warszawa, kino Atlantic, „W 80 lat dookoła Dzikowskiego” – wieczór urodzinowy Krzysztofa Dzikowskiego (+ Danuta Błażejczyk, Ewa Kuklińska, Maria Szabłowska, Karol Strasburger, Robert Chojnacki, Sławek Wierzcholski, Tomasz Szwed, Piotr Nowak, Filip Borowski, Grzegorz Marchowski, Kamila Kamińska, Jerzy Mamcarz, Irek Kozłowski, Patrycja Modlińska, Robert Osam, Marek Majewski)
26.03.2018 – TVP3 Wrocław, „Fakty o poranku”
26.03.2018 – Wrocław, Księgarnia Hiszpańska ELITE
20.04.2018 – Strzegom, Strzegomskie Centrum Kultury
20.05.2018 – Strojec (+ Darek Nowicki z zespołem ABC)
22.05.2018 – Wągrowiec, Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „Wielspin” (+ Krzysztof Koniarek)
23.05.2018 – Warszawa, Dom Kultury Rembertów
26.05.2018 – Szczecin, Różany Ogród Sztuki
10.06.2018 – Gawłów k/Bochni
23.06.2018 – Kowal, Park Miejski
01.07.2018 – Łomża, XXV Międzynarodowy Festiwal „Muzyczne Dni Łomża-Drozdowo” (+ Mariusz Jaśko)
08.07.2018 – Łomża, XXV Międzynarodowy Festiwal „Muzyczne Dni Łomża-Drozdowo”, Muzeum Przyrody w Drozdowie – Gala Finałowa (+ m.in. Barbara Kubiak, Rafał Korpik, Rafał Songan, Łukasz Wroński, Olena Skrok, Yeyoung Sohn, Rafał Lewandowski, Małgorzata Trojanowska, Marta Wilk, Wojciech Dyngosz, Mariusz Jaśko, Marek Szymański, Dariusz Wójcik, Jacek Szymański)
28.07.2018 – Ryn, Ryńskie Centrum Kultury
12.08.2018 – Koziegłówki
22.08.2018 – Kudowa Zdrój, 56. Festiwal Moniuszkowski 24.08.2018 – Wrocław, Dom Polonijny (+ Janusz Cedro, Dimcho Angelov)
27.08.2018 – Wrocław, Teatr Kalambur (+ Halina Litwiniec, Janusz Cedro, Dimcho Angelov, Paweł Wenderski, Tomasz Motyka)
02.09.2018 – Brzeg, Zamek Piastów Śląskich (+ Tomasz Motyka)
08.09.2018 – Biesiekierz
13.09.2018 – Zielona Góra, Winobranie (+ Tercet Egzotyczny, Leszek Jenek /członek kabaretów Potem i Ciach/)
21.09.2018 – Nowa Ruda, Miejski Ośrodek Kultury
22.09.2018 – Ząbkowice Śląskie, Hala Słoneczna
02.10.2018 – Oława, Centrum Sztuki
06.10.2018 – Gruzja, Keda, Centrum Kultury (+ Adżarski Narodowy Chór „Batumi”)
07.10.2018 – Gruzja, Khulo, Teatr Dramatyczny (+ Adżarski Narodowy Chór „Batumi”)
12.10.2018 – Gubin, Centrum Kultury
16.10.2018 – Kowal, Centrum kultury
18.10.2018 – Ozorków, Centrum Kultury
19.10.2018 – Częstochowa, Hala Sportowa (+ Maryla Rodowicz, Andrzej Rybiński)
24.10.2018 – Koszuty, Dwór-Muzeum Ziemi Średzkiej, na planie filmu TVP „Sylwetki Niepodległości”
04.11.2018 – Grodzisk Mazowiecki, Mediateka
11.11.2018 – Kudowa-Zdrój, Parafia Miłosierdzia Bożego
11.11.2018 – TVP3 Wrocław, emisja filmu dokumentalny „Sylwetki Niepodległości” z wokalnym udziałem Anny Żebrowskiej
18.11.2018 – Warszawa, Pałac Wilanowski, VI Charytatywna Aukcja na rzecz Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie „Młodość dla Doświadczenia” (+ Ryszard Rembiszewski, Ewa Wojciechowska, Mariusz Jaśko)
18.11.2018 – Błonie, Centrum Kultury (+ m.in. Big Band Błonie, Waldemar Wiśniewski, Roksana Maluchnik, Monika Boras, Mirosław Elimer, Mariusz Jaśko)
24.11.2018 – Zielona Góra, Centrum Kultury, finał VI edycji Konkursu Literackiego im. Anny German „…upojeni naszym życiem”
07.12.2018 – Bystrzyca Kłodzka, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury (+ Adżarski Narodowy Chór „Batumi”)
08.12.2018 – Kudowa-Zdrój, Teatr Zdrojowy (+ Adżarski Narodowy Chór „Batumi”)
09.12.2018 – Kudowa-Zdrój, Sala Koncertowa
23.12.2018 – Polanica-Zdrój, Sala Koncertowa
31.12.2018 – Słupsk, pl. Zwycięstwa (+ Bogdan Trojanek, Terne Roma, Warsaw Balkan Madness, Angelo Ciureja)

SZCZEGÓŁOWE RELACJE NA KOLEJNYCH STRONACH